W lipcu w naszej pracowni króluje kolor oraz zapach lawendowy. Jest to ukochany kwiat Edyty Anyszki, założycielki Malowni.

Te drobne fioletowe kwiatki wyglądają olśniewająco. W moim ogrodzie panuje istne oblężenie lawendy. Chciałabym tym kolorem oraz magią lawendy podzielić się z uczestnikami moich zajęć. Przed wyjściem do domu będą mogli wziąć sobie bukiecik ususzonych kwiatków, opowiada Edyta Anyszka.

W przyrodzie rzadko się zdarza, by olejki eteryczne kwiatu miały tyle właściwości. Działają uspokajająco oraz poprawiają jakość snu. Działają kojąco na cały układ nerwowy. Suszone kwiaty lawendy wrzucone do gorącej kąpieli sprawią, że relaks będzie jeszcze bardziej przyjemny. 

Kolor fioletowy jest uznawany za kolor sprzyjający budowaniu kreatywności. Jest także symbolem magii i tajemnicy. Fiolet pomaga ukoić stres, wewnętrzne napięcia, a także uspokoić emocje. Może także wspomóc koncentrację.

By przekonać się o sile lawendy zapraszamy na zajęcia do Malowni. Po warsztatach prowadzonych metodą Arno Sterna otrzymasz od nas bukiecik lawendy byś mógł/mogła poczuć jej moc w zaciszu swojego domu.

Facebook
Twitter